Kwiatki, naklejki, napisy na samochód ślubny

Już sam wybór samochodu ślubnego nastręcza często problemów, a co dopiero mówić o jego udekorowaniu. Auto ślubne może być nowoczesne, eleganckie, awangardowe, w staromodnym stylu… Wszystko zależy od preferencji młodej pary, w zależności od tego, na jakie auto para się zdecyduje, do koloru oraz modelu auta będzie trzeba dobrać odpowiednie kwiaty oraz inne ozdoby.

Jeśli chcemy, aby dekoracja samochodu tworzyła zgraną całość, można użyć tych samych kwiatów, które zostały użyte w bukiecie panny młodej i w kościele. Można zdecydować się zarówno na bogate kompozycje kwiatowe na maskę samochodu, jak i mniejsze, delikatniejsze dekoracje z pojedynczych kwiatków. Poza maską można także przystroić klamki samochodów. Kwiaty mocuje się na aucie za pomocą specjalnych przyssawek, które nie rysują lakieru.

Kompozycje kwiatowe na aucie mogą przybierać różne formy. Mogą to być zarówno luźne bukieciki przymocowane w symetryczny lub asymetryczny sposób do maski, jak i całe małe dzieła sztuki z kwiatów. Z pojedynczych kwiatów lub niewielkich bukiecików można na masce auta stworzyć kształt serca, kwiatu lub innego symbolu miłości.

napisy-na-auto-slubneInną, ale równie ważną, ozdobą auta ślubnego są tablice rejestracyjne. W internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji i samych tablic. Do najpopularniejszych napisów należą: „Młoda Para”, „Nowożeńcy”, „Just Married”, „Koniec wolności”, „Droga do Raju”, „Skazani na Siebie”, „Po chłopie”. Co więcej, jeśli rodzice lub świadkowie jadą swoimi samochodami, ich auta także można przystroić w odpowiednie napisy. Wzorów oraz pomysłów na napisy jest naprawdę mnóstwo.

Samochód można przystroić nie tylko kwiatami żywymi czy sztucznymi, ale także tiulem, wstążkami, kwiatami z papieru i serduszkami.